Medarbejdere

Find alle medarbejderne i Gate 21 her.

  • Alle
  • Energi
  • Mobilitet
  • Cirkulær omstilling
  • Bygninger
  • Data
  • Klimaplaner
  • Støj
  • Arealer
  • Økonomi & Administration
  • Kommunikation & Partnerengagement
Alexander Tristan Chimera

Studentermedhjælper

Mobilitet, Klimaplaner

Alexander Tristan Chimera

alexander.tristan.chimera@gate21.dk

Anders Møller-Kristensen

Projektleder

Energi

Anders Møller-Kristensen

anders.moeller-kristensen@gate21.dk

5181 4517

Anna Thormann Boesen

Vicedirektør og Programchef Klimaplaner, Data og Mobilitet

Mobilitet

Anna Thormann Boesen

anna.thormann@gate21.dk

3145 1134

Anne Thorlak

Chefkonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Anne Thorlak

anne.thorlak@gate21.dk

2939 9434

Anne Vestrup

Seniorkommunikationskonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Anne Vestrup

anne.vestrup@gate21.dk

3169 8416

Birgithe Strini Rasmussen

Økonomiassistent

Økonomi & Administration

Birgithe Strini Rasmussen

birgithe.strini.rasmussen@gate21.dk

5133 6404

Bjørn Henrichsen

Seniorprojektleder

Energi, Klimaplaner

Bjørn Henrichsen

bjoern.henrichsen@gate21.dk

5380 8188

Camilla Raagaard Ernst

Seniorprojektleder

Cirkulær omstilling

Camilla Raagaard Ernst

camilla.raagaard.ernst@gate21.dk

5363 7008

Camilla Reenberg Eriksen

Projektleder

Cirkulær omstilling

Camilla Reenberg Eriksen

camilla.reenberg.eriksen@gate21.dk

2384 2114

Carina Lund

Servicekoordinator

Økonomi & Administration

Carina Lund

carina.lund@gate21.dk

6080 0487

Christian Vejby Voss

Projektleder

Energi

Christian Vejby Voss

christian.voss@gate21.dk

2056 0592

Claus Knudsen

Seniorprojektleder

Mobilitet, Klimaplaner

Claus Knudsen

claus.knudsen@gate21.dk

3055 5235

Claus Melvej Ascanius

Seniorkommunikationskonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Claus Melvej Ascanius

claus.ascanius@gate21.dk

4242 8919

Danny Morck Jensen

Seniorprojektleder

Bygninger, Data

Danny Morck Jensen

danny.morck@gate21.dk

2196 1456

Dorte Pedersen

Projektcontroller

Økonomi & Administration

Dorte Pedersen

dorte.pedersen@gate21.dk

2442 6039

Elias Mo Brøndum Gad

Projektleder

Cirkulær omstilling

Elias Mo Brøndum Gad

elias.mo.broendum.gad@gate21.dk

2916 6894

Faustina Baggers

Økonomiassistent

Økonomi & Administration

Faustina Baggers

faustina.baggers@gate21.dk

Fie Ørgaard Niebuhr

Studentermedhjælper

Kommunikation & Partnerengagement

Fie Ørgaard Niebuhr

fie.niebuhr@gate21.dk

Filip Zecevic

Studentermedhjælper

Cirkulær omstilling

Filip Zecevic

filip.zecevic@gate21.dk

Gitte Dahl

IT Supporter

Økonomi & Administration

Gitte Dahl

gitte.dahl@gate21.dk

2021 7689

Iqra Sajad Hussain

Studentermedhjælper

Økonomi & Administration

Iqra Sajad Hussain

iqra.sajad.hussain@gate21.dk

Jacob Ibing

Chef for HR, Jura & IT

Økonomi & Administration

Jacob Ibing

jacob.ibing@gate21.dk

2055 7037

Jens Andersen

Projektleder

Energi

Jens Andersen

jens.andersen@gate21.dk

2937 4513

Jonas Jürgens

Projektleder

Energi

Jonas Jürgens

jonas.jurgens@gate21.dk

2335 5849

Josephine Hasling Mikkelsen

Projektleder

Cirkulær omstilling

Josephine Hasling Mikkelsen

josephine.mikkelsen@gate21.dk

2475 4573

Karolina Huss

Seniorprojektleder

Data, Klimaplaner, Støj

Karolina Huss

karolina.huss@gate21.dk

4274 7143

Kathrine Lindblad Carlsen

Praktikant

Energi

Kathrine Lindblad Carlsen

kathrine.carlsen@gate21.dk

Katrine Lerhard

Seniorprojektleder

Energi

Katrine Lerhard (barsel)

katrine.lerhard@gate21.dk

3145 5931

Katrine Munch Vollesen

Seniorkommunikationskonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Katrine Munch Vollesen

katrine.vollesen@gate21.dk

2886 8248

Kenneth Jørgensen

Seniorprojektleder

Mobilitet

Kenneth Jørgensen

kenneth.joergensen@gate21.dk

3145 1132

Lasse Tallingbjerg

Grafisk Designer

Kommunikation & Partnerengagement

Lasse Tallingbjerg

lasse.tallingbjerg@gate21.dk

2913 2784

Lea Knudsen

Projektleder

Cirkulær omstilling

Lea Knudsen

lea.knudsen@gate21.dk

4026 3508

Lene Ulsted Carlsen

Seniorkommunikationskonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Lene Ulsted Carlsen

lene.ulsted.carlsen@gate21.dk

4016 1526

Lise Søderberg

Seniorprojektleder

Bygninger, Data

Lise Søderberg

lise.soederberg@gate21.dk

2125 1426

Lotte Lund

Projektleder

Energi, Arealer

Lotte Lund

lotte.lund@gate21.dk

2970 5654

Luna Naja Rosendal Katz

Projektleder

Energi, Bygninger, Data

Luna Naja Rosendal Katz

luna.naja.rosendal.katz@gate21.dk

2179 6667

Mads Ohland-Andersen

Projektleder

Cirkulær omstilling

Mads Ohland-Andersen

mads.ohland-andersen@gate21.dk

4160 4344

Mads Refstrup Andersen

Praktikant

Cirkulær omstilling

Mads Refstrup Andersen

mads.refstrup@gate21.dk

Malene Siboni

Juridisk Konsulent

Økonomi & Administration

Malene Siboni

malene.siboni@gate21.dk

2293 4030

Marcus Finn Lamp

Seniorprojektleder

Energi

Marcus Finn Lamp

marcus.finn.lamp@gate21.dk

2148 9778

Marie Kirstine Lau Nielsen

Studentermedhælper

Cirkulær omstilling

Marie Kirstine Lau Nielsen

marie.kristine.nielsen@gate21.dk

Marie Sisse Brown

COO og kommunikationschef

Kommunikation & Partnerengagement

Marie Sisse Brown

marie.sisse.brown@gate21.dk

3145 0143

Mathias Andersson

Projektcontroller

Økonomi & Administration

Mathias Andersson

mathias.andersson@gate21.dk

Mathias Sølling Refsbæk

Controller, Finans

Økonomi & Administration

Mathias Sølling Refsbæk

mathias.christiansen@gate21.dk

2369 7644

Mette Boye

Programchef

Cirkulær omstilling

Mette Boye

mette.boye@gate21.dk

2715 7434

Michael Casse

Seniorprojektleder

Energi

Michael Casse

michael.casse@gate21.dk

2045 8229

Mikkel Barfod Boll

Studentermedhjælper

Kommunikation & Partnerengagement

Mikkel Barfod Boll

mikkel.barfod.boll@gate21.dk

Morten Koed Rasmussen

Seniorprojektleder

Bygninger, Data

Morten K. Rasmussen

morten.koed.rasmussen@gate21.dk

2639 3887

Nicole Josephine Nordart

Projektleder

Cirkulær omstilling

Nicole Josephine Nordart

nicole.josephine.olsen@gate21.dk

2164 5395

Nykke Hvii

Souschef

Økonomi & Administration

Nykke Hvii

nykke.hvii@gate21.dk

2157 1646

Pernille Lønnqvist

Projektcontroller

Økonomi & Administration

Pernille Lønnqvist

pernille.loennqvist@gate21.dk

2157 1689

Peter Liljenberg

Seniorkommunikationskonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Peter Liljenberg

peter.liljenberg@gate21.dk

3134 7003

Philip Hartmann

Chefkonsulent

Kommunikation & Partnerengagement

Philip Hartmann

philip.hartmann@gate21.dk

2112 3981

Ronja Sørensen

Projektleder

Mobilitet, Klimaplaner

Ronja Sørensen

ronja.soerensen@gate21.dk

2339 9749

Sandra Brix Hansen

Studentermedhjælper

Økonomi & Administration

Sandra Brix Hansen

sandra.brix.hansen@gate21.dk

Sara Bach

Projektleder

Cirkulær omstilling

Sara Bach

sara.bach@gate21.dk

2818 0886

Sif Enevold

Chefprojektleder

Bygninger, Data, Støj

Sif Enevold

sif.enevold@gate21.dk

3145 6747

Signe Frøkiær Schou

Projektleder

Mobilitet, Klimaplaner

Signe Frøkiær Schou

signe.froekiaer.schou@gate21.dk

2384 9046

Signe Poulsen

Seniorprojektleder

Kommunikation & Partnerengagement

Signe Poulsen

signe.poulsen@gate21.dk

4236 8019

Sine Beuse Fauerby

Chefkonsulent

Cirkulær omstilling

Sine Beuse Fauerby

sine.beuse.fauerby@gate21.dk

3054 9436

Sofus Rex

Direktør

Økonomi & Administration

Sofus Rex

sofus.rex@gate21.dk

4133 4493

Stella Hansen

Controller

Økonomi & Administration

Stella Hansen

stella.hansen@gate21.dk

2452 8394

Tale Berg-Nilsen

Projektleder

Bygninger

Tale Berg-Nilsen

tale.berg-nilsen@gate21.dk

Thomas Piil

Regnskabschef

Økonomi & Administration

Thomas Piil

thomas.piil@gate21.dk

5056 5322

Tine Vinther Clausen

Seniorprojektleder

Energi

Tine Vinther Clausen

tine.vinther.clausen@gate21.dk

5356 7009

Tobias Matthiesen

Studentermedhjælper

Økonomi & Administration

Tobias Matthiesen

tobias.matthiesen@gate21.dk

Tommy Olsen

Seniorprojektleder

Energi, Cirkulær omstilling, Arealer

Tommy Olsen

tommy.olsen@gate21.dk

2810 3695

Valdemar Foss

Studentermedhjælper

Mobilitet, Klimaplaner

Valdemar Foss

valdemar.foss@gate21.dk

Viktor Lukas Müller Thomsen

Praktikant

Cirkulær omstilling

Viktor Lukas Müller Thomsen

viktor.muller.thomsen@gate21.dk